WYNIKI

Trasa rowerowa TR50

miejsce nr start. Drużyna Członkowie Drużyny ilość PK czas ilość pkt punkty karne ogółem pkt
1 17 Uczeń Kaszubskiego Szamana kontratakuje Marek Sadowski 13 04:04:00 130 0 130
2 6 Orient Express Team Łukasz Jankowski, Robert Majewski 13 04:04:01 130 0 130
3 10 Frytka Dawaj Aleksandra Friede, Daniel Friede, Jarosław Dziamara 13 04:21:00 130 0 130
4 7 RYBKI Monika Fisz, Waldemar Fisz 13 05:02:00 130 0 130
5 23 Boom Shaka Laka Mateusz Cieślik, Daniel Ratajczak 13 05:09:00 130 0 130
6 21 Zakrzewiacy Adam Otręba, Antoni Otręba, Stanislaw Otręba 13 05:36:00 130 0 130
7 22 zumahawi Edyta Szymkowiak, Damian Ciozda 13 05:36:01 130 0 130
8 8 raDZIKI Piotr Radzikowski, Tomasz Durecki 13 05:45:00 130 0 130
9 24 Lopsez Marcin Gierszewski, Dawid Gierszewski 13 06:00:00 130 0 130
10 3 Marczewy Team Anna Marczewska, Sławomir Marczewski 13 06:09:00 130 9 121
10 2 Złotowski Korpus Ekspedycyjny Wojciech Kuśmirek 13 06:09:00 130 9 121
11 18 Hurricane Tomasz Bednarczyk 12 04:33:00 120 0 120
13 4 SZPERACZE Z DEBRZNA Grzegorz Bednarczyk, Anna Szerląg, Sławomir Błotnicki 12 05:38:00 120 0 120
14 5 Grubasy Grzegorz Pawlik, Bartek Woźniak, Karol Tasiemski, Marcin Pacyna 12 05:52:00 120 0 120
15 19 Włóczykije Katarzyna Wasilewska, Pawel Wasilewski 12 05:55:00 120 0 120
16 15 Tour De Sklep Skoki Team Sylwia Tomczak, Krzysztof Tomczak, Zbyszek Kerger, Adam Kerger 11 05:31:00 110 0 110
17 12 Kajetan Kajetan Sakowicz 6 03:33:00 60 0 60
- 16 zyciewlesie.pl Marika Wojtuń DNF 0 0 0 0

Trasa piesza TP15

miejsce nr start drużyna Członkowie Drużyny ilość PK czas ilość pkt punkty karne ogółem pkt
1 103 Zdezorientowany w terenie Dawid Wojtuń 13 02:19:00 130 0 130
2 110 Zawsze pod wiatr Marcin Owczarski, Paulina Mrozek-Gliszczyńska 13 02:29:00 130 0 130
3 108 dziki w lesie Agata Wachowiak, Wiktor Wachowiak, Marcin Wachowiak 13 02:35:00 130 0 130
4 104 WKS Chojnice Tomasz Owczarski, Hania Bielawska, Paweł Bielawski 13 02:39:00 130 0 130
5 106 Dębowa Góra Run! Dominika Żmijewska, Marcin Starszak 13 02:56:00 130 0 130
6 107 Galopujące żółwie Tomasz Kowalski, Zuzanna Kowalska 13 03:48:00 130 0 130
7 105 Leśne Licho Emilia Bara, Elwira Drobiewska, Anna Drobiewska, Iwona Wolska, Anna Janeczko 13 04:22:00 130 0 130
8 102 Niezawodna dwójka Joanna Ciosek, Justyna Ciosek 13 04:31:00 130 0 130
9 101 Małe Buczki Anna Grabowska, Stanisław Grabowski 8 02:31:00 80 0 80
10 111 Chodź na dwór Marianna Gmurczyk, Ewa Gmurczyk, Łukasz Gmurczyk, Stanisław Gmurczyk 5 02:30:00 50 0 50